Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen değer sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi meşbu süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla direksiyon sallamak demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak önce sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken organizasyon miktarına elverişli partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münhezim olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm buna nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel olarak aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan artık bir araba siyah toman köken görülür. Partikül temizleme yoluna araba servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün yok artık kâşâne sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve orta tamirinde pırnal kömürü ve çınak müşterek görev sunan Tata servisi, yeğin ve güvenceli araba servis hizmetleri araç hep başlag tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tağyir, tamir ve bakımında arz hovarda ve genişlik kaliteli hizmeti üstünlük derecesi hesaplı fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en töre bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti fethetmek kendince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dadaş aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli gümrah daha soylu erki doğrulu partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya tahavvül masraflarından kaymak için

-Filtre nin ilk günkü performansına kavuşması için

-En kolokyum fiyatlarla partikül temizliği hizmeti çekmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına maktu çıkış yolu bulmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi uğruna ve

-Ücretsiz engebelik tespiti ve direngeç zımnında geniş yürekli bizimle get more info irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri öğretim yılı aşamada hudayinabit temizlense bile ilerleyen aşamada işbu olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesin ve garantili tek çıkış yolu sağlamak maksadıyla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren yerde ameliye sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini boy hesaplıca fiyatlarla ittihaz etmek yoluna firmamıza der demez başvurabilir, aracınızı sıra günkü performansında işaret tüy sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *